ОТЗЫВЫ

Анюта

Креатив і енергія-це все про Вас !!!! Дякую велике за класні фотографії, якісну обробку - це самі приголомшливі фотографії !!!!!!!!!! Вони розбурхують уяву))). Що мені в них подобаються? ВОНИ НЕ БАНАЛЬНІ І НЕ НУДНІ))) Виявляється ще можна багато чого вигадати, аби було бажання))) Дякую за добре проведений разом час!

Юра+Наташа

Сергію, ми в захваті від отриманих фотографій і від роботи в цілому!))) При цьому легкість і невимушеність під час зйомки, купа цікавих і оригінальних ідей! Рекомендую, Сергія, як талановитого і досвідченого фахівця, який йде в ногу з часом !! !!!Велике дякую!!!!!!!

Алінка

Вважаю що фотограф один з головних на весіллі, адже він створює вам спогади на все життя! Ми дякуємо Сергію за його позитив, за ту легкість і невимушеність з якою він ловить кращі моменти! Мене дуже порадувало що він зміг закарбувати все те, що я не встигла помітити в цей день: кожного гостя, кожну деталь, загальну атмосферу свята! Це просто чарівно! Дякую багато-багато раз ... ми ще зустрінемося!

Оля+Миша

Во-первых, спасибо тебе огромное за фото! Получились очень крутые фотографии! Я не знаю на сколько раз мы уже их пересмотрели и скольким показали )) И это самое приятное, что увидев свадебные фотографии нам хочется делиться и делиться ими со своими друзьями и знакомыми – это значит, что у нас на свадьбе был действительно профессионал своего дела, который помог нам сохранить эмоции того дня!

Таня

Ми дуже задоволені твоєю робою! Фотографії дуже цікаві, шикарні, насичені яскравими кольорами. Дуже пострався, сразу видно професіонала. Дуже, дуже дякуємо за такі нереально круті фото!!!!!!!!

Дана

"Чуеш", дякуємо за вже дві мега-чарівно-шикарно-прекрасні фотосесії )) Дякуємо за твій професіоналізм, прискіпливість, уважність і відповідальність до своєї роботи, за неординарність зроблених фотографій! Ми і всі, хто бачив наші фото, були просто у захваті) Надіємось, що ще попрацюємо разом на майбутніх фотосесіях!

Маргарита & Cергей

Ты просто мастер от Бога!!!!!! Мы очень рады что наша свадьба прошла через объектив твоей фотокамеры!!!!!Ты улавливаешь нить эмоций которая так важна в свадебных фотографиях!!!! За что тебе огромное спасибо! Альбомом восхищены ВСЕ:))))) Очень рады что нашли тебя:)))))) Спасибо!!

Елена

Спасибо огромное за фотографии, которые одна лучше другой!!! Мы в восторге и не только мы)) Спасибо за прекрасную память на всю жизнь!! Фотографии хочется смотреть вновь и вновь. Очень приятно было с тобой работать, ты прекрасный профессионал, и хороший человек!! Фотографии все яркие, красивые, интересные и очень качественные!! В дальнейшем если нужен будет фотограф, то будем обращаться только к тебе!! От всего сердца хотим пожелать тебе творческих успехов, вдохновения, и плодотворной работы!!

Інеса і Ваня

Щиро дякую!) на згадку залишився чудесний та оригінальний альбом,яким всім подобається,куча професіональних фото та найкращі спогади!Ти- людина слова та професіонал своєї справи